KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 11944009
nr 1194 4009
Teckning
1800-tal, 32x32 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 30 juli 2018
kl 18:24:53
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr